Regionale mesterskap

UMMs regionale mesterskap

Her finner du informasjon om de ulike regionale mesterskapene.

     Troms og Finnmark

Innlandet
Nordland Oslo og Viken
Trøndelag Vestfold og Telemark
Møre og Romsdal Agder
Vestland Rogaland

 

     Her er kontaktpersonene for de regionale mesterskapene

Troms, Finnmark og Svalbard

Sigrun Fostad

Telefon: 99 03 55 24

E-post: sigrun.fostad@kulturskoleradet.no 

Innlandet

Elin Kvernmoen

Telefon: 90 55 58 27

E-post: elin.kvernmoen@kulturskoleradet.no

Nordland

Sigrun Fostad

Telefon: 99 03 55 24

E-post: sigrun.fostad@kulturskoleradet.no 

Oslo og Viken

Marita Helen Hansen

Telefon: 90 07 82 60

E-post: marita.hansen@kulturskoleradet.no 

Trøndelag

Line Henriksen

Telefon: 93 69 41 16 / 72 54 88 00

E-post: line.henriksen@ou.trondheim.kommune.no

Vestfold og Telemark

Christine Lillebø

Telefon: 91 86 29 56

E-post: christine@musikkorps.no

 

Marita Helen Hansen

Telefon: 90 07 82 60

E-post: marita.hansen@kulturskoleradet.no 

Møre og Romsdal

Gro Dalen

Telefon: 70 16 34 82 og 97 56 09 84

E-post: gro.dalen@alesund.kommune.no 

Agder

Marita Helen Hansen

Telefon: 90 07 82 60

E-post: marita.hansen@kulturskoleradet.no 

Vestland

Laila Kolve

Telefon: 55 56 80 10 og 47 86 63 57

E-post: laila.kolve@bergen.kommune.no

Rogaland

Rønnaug Rummelhoff Bakke

Telefon: 97 04 31 59

E-post: ronnaug.bakke@kulturskoleradet.no